Структура и блясък. Това е характерно за конкретния частен имот. Кръгли форми, повърхности структура тип "Плат" и метални ефекти.
Всички това е постигнато с помощта на минералната смес Armareno 700, която е използвана за създаване на кръглите форми. Armareno 700 е лесна за структуриране и позволява разнообразно последващо обработване. В случая структурираната повърхност е обработена с Histolith Antik Lasur, тониран в цвят Venato 20.
Структурите тип "Плат", които се виждат в зоната на вратите, са създадени с помощта на Multistruktur Decor. Този вид мазилка дава възможност за разнообразно структуриране и създаване на нестандартни повърхности.
За създаване на цялостен метален ефект, повърхностите са обработени с Metallocryl Interior, който обединява отделните повърхности.





